Навчальний процес

Задля реалізації місії школи поруч із традиційними методами навчання ми використовуємо розвиваючі методи, адже тільки так можна системно розвивати компетентності, ефективніше мотивувати дітей до навчання і роботи та створювати в дітей зв'язану і детальну картину світу, працюючи над міжпредметними зв'язками.

Компетентності – це не стільки знання і навички, скільки вміння їх використовувати. Якщо взяти до уваги новий Закон України "Про освіту" та книжку Кена Робінсона "Школа майбутнього", то можна виділити наступні компетентності:

допитливість

творчість

критичне мислення

уміння спілкуватися

співпраця

співчуття

самовладання

громадська свідомість

Як можна прокачати ці "компетентності" та створювати "зв'язану детальну картину світу"? По-перше, треба проводити гарні традиційні уроки, які залишаються важливою складовою навчального процесу, хоча ключове тут – гарні )) Але окрім цього, ми в Домашній школі разом із традиційними методами (урок-лекція, урок-семінар і т.і.), використовуємо розвиваючі (урок-змагання, урок-конференція, урок-диспут, проектне навчання, ігрові методи, колективні способи навчання), де діти залучаються до обговорення і грають активну роль.

У нас є сім груп з першого по сьомий клас. Нижче можна подивитися приклад розкладу для 1 класу (жирним виділено основні предмети). Схожий розклад буде і у інших класів початкової школи (тільки в 2-4 кл. замість грамоти – українська мова та літературне читання, а також додається інформатика).

Орієнтовний розклад для 1-4 кл.

В Домашній школі вивчаються всі шкільні предмети, які ми проходимо за програмою Міністерства освіти і науки (плюс психологічна грамотність в основному розкладі), а також у нас є додаткові заняття: театр, клуб настільних ігор, творчість, літературний клуб – де діти можуть навчитися багато чого цікавого та корисного окрім шкільної програми.

Нижче можна подивитися приклад розкладу для 6 класу (жирним виділено основні предмети). Схожий розклад буде і у 5 та 7 класів (в 7 кл. ще додаються фізика та хімія, а математика ділиться на алгебру та геометрію).

Орієнтовний розклад для 5-7 кл.

Часто запитують:

Так, підготовка розпочнеться з лютого 2019 року. Але вже зараз можна заповнювати анкету і забронювати собі місце.
Ми співпрацюємо з дистанційною школою, яка атестує всіх наших дітей і видає всі необхідні документи. Всі наші учні без проблем складають річну атестацію і (як показали минулі два роки) дуже навіть успішно, хоча хороші оцінки - далеко не наша основна мета.
Як і у звичайній школі, у всіх учнів є "Особова справа", яка лежить в тій школі, за якою закріплений учень. В кінці навчального року всі учні отримують табелі. По закінченню 9 та 11 класів учень отримує атестат.
На співбесіді учні 1-2 класів знайомляться зі своїм майбутнім куратором та виконують декілька простих завдань. Учням 3-7 класу ми пропонуємо подивитись цікавий научно-популярний фільм та виконати декілька завдань.
У кінці навчального року виділяється декілька днів для складання атестації. Їздити нікуди не потрібно, все відбувається у нашому приміщенні. Лише учням 4 класу необхідно 2 рази приїхати у школу, за якою вони закріплені для написання ДПА з української мови та математики.
Так, починаючи з 3 кл. існує оціновання за самостійні та контрольні роботи. Оцінки за класні та домашні не ставляться. Оцінки за самостійні та контрольні виставляються в електронну відомість, яка досупна лише батькам конкретної дитини.
Більшість підручників купує школа. Батьків ми просимо придбати лише підручники з іноземної мови, а також художню літературу, яка потім доповнить домашню бібліотеку 🙂
Мова викладання в нашій школі, в основному, українська.
Ні, оплачуються лише 9 місяців (з вересня по травень включно). За бажанням можна відвідувати літній табір у червні та липні  (додатково оплативши його).
У 2018-2019 навчальному році ми набираємо 1-7 класи. Далі будемо "рости" разом з нашими учнями до 11 класу. Тому переходити в іншу школу не буде сенсу 🙂 Але в разі потреби ніяких проблем з переходом не буде.
Так, у кінці кожної чверті запланована екскурсія.
У кінці кожної чверті ми будемо просити заповнити батьків анкету для того, щоб отримати зворотній зв'язок. Також, у кінці 1 та 3 чв. відбуватимуться батьківські збори. По завершенню навчального року - індивідуальні зустрічі з директором.
У нас закрита територія, постійно є охоронець, у школі є вогнегасники та аптечка.
Ні, шкільна форма відсутня, але є певні вимоги до одягу: стиль одягу - smart casual (дослівно перекладається з англійської як «нарядно-повсякденний стиль). Це означає, що ми не проти джинсів і не вимагаємо ділових костюмів від учнів, але вважаємо, що міні-спідниці чи бальні сукні будуть не дуже доречними під час навчального процесу.

Дізнатися більше про умови вступу:
Набір 2018

Facebook
Facebook
Instagram