Команда

Дмитро Едуардович
Директор, засновник школи

Закінчив у 2007 р. КІМО, економіст-міжнародник, перекладач з англійської мови. Після інституту навчався в Київській Школі Економіки, потім п'ять років працював в консалтингових компаніях фінансовим аналітиком (три з них – в "Ернст енд Янг" у відділі супроводу транзакцій).

Кар'єра – це добре, але в пошуках покликання покинув цю сферу. Покликання не змусило себе довго чекати. У 2013-2014 працював учителем старшої групи в Парк-школі Dixi, учителем робототехніки і тренером в "Технічній студії "Винахідник", організовував заняття з дітьми, які не ходили до школи, а вчилися екстерном. З 2015 р. – репетиторство і продовження роботи з учнями на екстернаті.

З 2016 р. – директор і засновник проекту "Домашня школа у Києві".

"Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде гарним вчителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель".

Лев Толстой

"Говорячи про те, яким є наш ідеал вчителя, складно ще щось додати до слів класика. Скажу тільки, що наша команда складається з людей, для яких викладання – це покликання. І дійсно, якщо ми готуємо учнів до того, щоб ті знайшли в майбутньому своє покликання, то ми самі повинні не з чуток знати, що це таке".

Юлія Олексіївна
Вчитель початкової школи, куратор 1 кл.

Юлія Олексіївна закінчила університетський коледж Київського університету ім. Б. Грінченка за спеціальністю "Вчитель початкових класів", а також проходила онлайн курси для вчителів "Нової української школи".

Наша вчителька першого класу має досвід роботи з початковими класами в звичайній загальноосвітній школі, де брала участь у всеукраїнському експерименті "Нова українська школа"; у приватній школі, де проводила інтерактивний предмет "Світ у долонях" (інноваційні методи навчання), впроваджувала проектну діяльність та проводила роботу за програмою "Росток"; а також працювала в школі Вальдорфської педагогіки. Окрім того, Юлія Олексіївна була керівником загальнорозвиваючого гуртка в Центрі по роботі з дітьми та молоддю Дарницького району.

Юлія Олексіївна любить дітей і планує в роботі з першим класом активно впроваджувати "Нову українську школу" та використовувати методики розвиваючого навчання.

"З любові до своєї школи я пішла в педагогічний ВУЗ. Я свідома того, що на моїй совісті духовна культура дітей, їх розум, здоров'я, щастя. За такими принципами творили мої вчителі. І кожного дня я роблю все, щоб любов до навчання в дітей палала все сильніше".

Анна Вікторівна
Вчитель початкової школи, куратор 2 кл.

Анна Вікторівна закінчила Київський університет ім. Б. Грінченка за спеціальністю "Вчитель початкових класів, сімейний психолог" у 2018 р., а також проходила онлайн курси для вчителів "Нової української школи".

Наша вчителька другого класу має досвід роботи з початковими класами як у звичайній загальноосвітній школі, так і в школі Вальдорфської педагогіки, володіє методиками розвиваючого навчання, любить дітей і вміє знаходити до них підхід.

Анна Вікторівна – позитивна і щира людина, з другим класом планує активно використовувати ігрові, проектні, колективні, проблемні та інші цікаві навчальні методики, а також впроваджувати елементи "Нової української школи".

"Вчитель для мене – не просто професія, вчитель – це прагнення душі.

Я – вчителька, і на руках у мене
Серця маленькі й долі чарівні,
В очах довіра і любов до мене,
Не треба долі іншої мені!

Бути вчителем – це здійснювати подвиги кожного дня".

Інна Миколаївна
вчитель української та зарубіжної літератури

Інна Миколаївна закінчила Східноєвропейський національний університет за спеціальністю "Українська філологія" у 2018 р., проходила онлайн курси для вчителів "Нової української школи".

Наша вчителька літератури та читання має досвід проведення занять зі швидкочитання, граматики, логіки та ментальної арифметики в дитячому центрі. Інна Миколаївна любить дітей та вміє зацікавлювати учнів навчанням завдяки використанню ігрових, проектних та інших розвиваючих методик.

"Бути вчителем – це вміти передати свої знання, любити дітей та бути закоханим в предмет, який викладаєш. Я вважаю, що кожна дитина особлива та має свої індивідуальні здібності, завдання вчителя - допомогти їх знайти та вдосконалити. Головне моє завдання на уроках літератури – навчити дітей думати та аналізувати. Адже, за допомогою художніх творів діти зможуть отримати не лише широкий кругозір, а й життєвий досвід і своє бачення світу, що, безперечно, знадобиться їм у повсякденному житті".

Віолета Борисівна
Шкільний психолог

У 2014 р. Віолета закінчила університетський коледж Київського університету ім. Б. Грінченка за спеціальностями "вчитель початкової школи" і "вчитель англійської мови в початковій школі", отримала диплом молодшого спеціаліста. Також, отримала диплом магістра Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова за спеціальністю "практичний психолог". Крім цього, Віолета має кваліфікацію терапевта-консультанта по системної пісочної терапії, а також навчалася Інтегративної арт-терапії.

Віолета має досвід роботи практичним психологом в загальноосвітній школі, де проводила групові та індивідуальні консультації для дітей 6-17 років, тренінги спілкування і самопізнання, вела профілактичну та діагностичну роботу з учнями. Наш психолог відмінно володіє навичками роботи з дітьми та батьками, психодіагностичними методиками, а також навичками проведення тренінгів.

"Становлення особистості – це складний і унікальний процес. Для мене радість мати змогу доторкнутись до дорослішання особистості: допомогти пізнати себе, свої сильні сторони і навчити ними свідомо користуватись. В роботі з психікою дотримуюсь головного принципу – не нашкодь".

 

Костянтин Іванович
Вчитель математики, тренер з настільних ігор

Костянтин Іванович закінчив факультет кіберенетики в Національному університеті ім. Тараса Шевченка у 1985 р. після чого 28 роки викладав економічну кібернетику в Інституті підприємництва "Стратегія". Має кількарічний досвід викладання математики в загальноосвітніх школах. 

Наш вчитель математики все життя цікавиться японськими настільними логічними іграми, такими як ґо і рендзю, багаторазовий чемпіон і володар Кубку України з рендзю, багаторазовий учасник європейських та світових командних чемпіонатів, капітан збірної України. Також, Костянтин Іванович більше 10 років готував і проводив фінали міської гри "Ерудит" серед кращих шкільних команд м. Жовті Води.

"Моя мета – навчити школярів любити математику. Показати, що математика – це просто і цікаво. Привити навички до навчання взагалі, а також стимулювати до постійного вдосконалення себе."

Катерина Миколаївна
Вчитель музики та акторської майстерності

Катерина Миколаївна закінчила Національну музичну академію України ім. П. Чайковського у 2017 р. Серед спеціалізацій – викладач з музичного мистецтва. Крім роботи з дітьми здобуває другу вищу освіту по спеціальності артист музичного театру. Також є актрисою народного молодіжного театру "Екіпаж".

Катерина відмінно знаходить спільну мову з дітьми і вміє зацікавити театром. Наша ведуча театрального гуртка вважає, що театр – це можливість для дітей прожити різні соціальні ролі і в ігровій формі навчитися більш різноманітним, цікавим і позитивним формам поведінки в реальному житті. Крім того, театр – це дуже весело)

"Робота з дітьми для мене це перш за все величезна мотивація до самовдосконалення. Навчаючи дітей, я сама вчусь у них".

Оксана Михайлівна
Вчитель української мови

Оксана Михайлівна отримала диплом магістра Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова за спеціальністю "Вчитель української мови та літератури" у 2017 р., має досвід викладання як в загальноосвітній, так і в приватній школі, а також декілька років працювала репетиром.

Оксана Михайлівна – вчитель, який любить свій предмет і не уявляє жодної хвилини, прожитої без спілкування з дітьми. На думку нашої вчительки української мови, процес навчання буде ефективним тільки тоді, коли учні почнуть "думати", а не отримувати інформацію в "готовому вигляді".

"Ніколи не здавайся, поки не досягнеш своїх цілей" - моє життєве кредо. У всьому слід починати з себе, бути прикладом для наслідування та любити учнів. Найважливіше, що ми можемо дати нашим дітям, є віра в себе, яка допоможе "знайти себе" у майбутньому. Для ефективного викладання важливо, щоб дитина хотіла навчатись і любила це. Саме тому я зацікавлюю учнів позитивом. До своїх уроків ставлюсь як до креативного завдання. Це допомагає мені знаходити власні підходи до навчання і сприяє ефективній роботі учнів."

Анна Володимирівна
Вихователь ГПД

Анна Володимирівна закінчила у 2017 р. Київський університет ім. Бориса Грінченка за спеціальністю "Вчитель української мови і літератури". 

Наш вихователь групи продовженого дня має досвід роботи вихователем в таборах та виховетелем ГПД, дуже любить дітей, вміє знайти з ними спільну мову та знає безліч ігрових методик і творчих завдань. 

"Робота з дітьми – це одне з моїх хоббі, яке постійно приносить позитивні емоції та задоволення".

Facebook
Facebook
Instagram