Завершився літній табір

Завершився літній табір

У червні у нас працював літній табір. Три тижні пролетіли як одна мить!

Відбулося дуже багато всього цікавого:

На першому тижні  ми знайомилися з правилами табору, придумували нік-нейми, назви команд та їх девізи. А ще всі учасники табору пройшли "школу суперагентів" і тепер вміють шукати приховані "жучки", впізнавати один одного по фотографіям сітківки ока, а також чудово маскуватися.

Також ми були в театрі, грали в "Що? Де? Коли?",  ходили до Дніпра на пікнік, дивились фільм, брали участь у цікавих конкурсах та вечірках!

А ще у нас відбулась ЯРМАРКА! 
Весь тиждень діти мали можливість отримувати валюту табору - лазуритики. І в останній вечір у них з'явилась можливість придбати реальні товари за цю валюту. Було дуже цікаво спостерігати за процесом вибору: купити багато дешевих товарів чи один дорогий, чи на наступному тижні назбирати ще лазуритиків і купити щось цікавіше! 

Другий тиждень табору був не менш насиченим! 

В понеділок у нас відбулась крута вечірка в українському стилі: ми вчились танцювати народні танці та співали під бандуру!

А ще ми проходили квест, побували у музеї Історії України та знайшли приховані скарби, ходили на пікнік до Дніпра, приймали участь в шоу "Найрозумніший", грали у водний волейбол, вчилися робити паперові троянди та багато всього іншого.

Наприкінці тижня у нас відбулося "Шоу талантів" та традиційна ярмарка, на якій можна було придбати багато всього цікавого за валюту табору - лазуритики. ))

На останньому тижні ми грали у водний волейбол, ходили на пікніки, проходили квести та робили цікаві листівки. А ще - організовували вечірку для вожатих! Це було дуже круто для дітей - помінятись ролями з вожатими, взяти на себе відповідальність, продумати всі деталі та реалізувати задумане! Дуже цікавий та корисний досвід як для учнів, так і для дорослих!
Традиційне завершення - ярмарок, де можна було придбати цікаві товари за чесно зароблені лазуритики!

P.S. Відкриємо декілька секретів:

1. Лазуритики будуть діяти і під час навчального року!

2. У наступному році табір триватиме в червні та липні 😉

Please follow and like us:

Didactica administrator

Facebook
Facebook
Instagram